Zwycięstwo i porażka młodzików

W niedzielę sparingi rozegrały zespoły młodzików Ślęzy Wrocław. Zwycięstwo odnotowała pierwsza drużyna, a mecz drugiej zakończył się porażką.

Relacja trenera Gustawa Sadowskiego

W niedzielnym meczu nasz pierwszy zespół mierzył się z drużyną grająca ligę wyżej. Mecz toczył się w formule 3x25min. Pierwsze 25 minut to dominacja Forzy, która mądrze konstruowała każdą akcję. Pierwsza tercja zakończyła się jednak wynikiem 0:0. W drugiej części młodzicy Ślęzy zagrali odważniej i przyniosło to bramkę. Ostatnia tercja choć wyrównana to znów wygrana przez Ślęzę i w ogólnym rozrachunku wygrywamy 3:1. Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, chłopcy mogą być z siebie dumni bo zagrali dziś naprawdę na wysokim poziomie.

FORZA WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

0:1 Doktorski 34′
0:2 Fang (Doktorski) 54′
1:2 ? 55′
1:3 Łazarewicz 72′

Ślęza – Majcher, Fang, Łazarewicz, DenBoer, Suchy, Doktorski, Konopka, Sikora, Walczyk, Żugaj, Kulewicz.

W trzecim swoim sparingu II zespół młodzików Ślęzy Wrocław zmierzył się z drużyną Orła Pawłowice rocznik 2004 i młodsi. Mecz rozpoczął się nie najlepiej dla naszych podopiecznych, szybko stracone dwie bramki pokazały, że źle weszliśmy w to spotkanie. Wzbudziły one jednak tak zwaną sportową złość u naszych podopiecznych i nim się obejrzeliśmy mieliśmy wynik 2 : 2. Kolejne trafienia padały niemal, że na zmianę. Końcówka jednak należała do naszych rywali, którzy ustalili wynik na swoją korzyść. Ostateczny rezultat 6:4 dla drużyny z Pawłowic. Cały mecz przebiegał dziś w bardzo szybkim tempie, a wychwycić w naszej grze można było zarówno tyle samo plusów co minusów. Warto również wspomnieć, że kadra zespołu Orła składała się chłopców o co najmniej 2/3 lata starszych. Na szczególne wyróżnienie w dzisiejszym spotkaniu z pewnością zasługuje Michał Olesiński, który ustrzelił hattricka.

ŚLĘZA II WROCŁAW – ORZEŁ PAWŁOWICE 4:6 (3:3)