CLJ U17 – Totalna dominacja gospodyń

W rozegranym w Bielsku-Białej meczu 11. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Rekordem 0:7.

 
Trener Paweł Arciszewski – Rekord zdominował ten mecz od początku i bezlitośnie wykorzystał wszystkie nasze błędy, zarówno te indywidualne jak i zespołowe. Nie stwarzaliśmy wystarczającego zagrożenia na połowie przeciwnika, byliśmy niedokładni i chaotyczni w grze. Nie wychodziło dziś nam wszystko i dowodem na to jest choćby nie wykorzystany przez nas rzut karny… Jechaliśmy do Bielska-Białej pełni optymizmu po dobrym meczu z Łęczną, ale nasz dzisiejszy rywal postawił nam bardzo wysoko poprzeczkę, której nie byliśmy w stanie przeskoczyć. Gospodynie dysponowały dziś najmocniejszym składem i różnica klas była widoczna gołym okiem. My natomiast teraz możemy spekulować czy obecność dziewczyn, które aktualnie przebywają na zgrupowaniu kadry DZPN mogłaby w jakikolwiek sposób wpłynąć na naszą dzisiejszą dyspozycje. Tak czy inaczej szkoda, że turnieje kadr wojewódzkich odbywają się wtedy, kiedy mecze ligowe CLJ U17, bo tracą na tym nie tylko zespoły, ale i zawodniczki.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – ŚLĘZA WROCŁAW 7:0 (4:0)

Ślęza – Gazda (60’Gołębiowska), Król, Brzezińska, N. Zonenberg, Kuriata (75’Jurak), Piętoń (70’Juźwin), Mikos, J. Zonenberg (46’Munzadi’), Orzechowska, Gąsiorek, Piekarska (60’Sadłowska)