Od czwartku do soboty rozgrywane będą ligowe mecze naszych zespołów

Od czwartku do soboty (18-20 kwietnia) swoje ligowe mecze rozgrywać będą młodzieżowe zespoły Ślęzy Wrocław

 
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

ŚLĘZA WROCŁAW – PARASOL WROCŁAW czwartek godz.11 Wróblewskiego
Parasol zajmuje 10. miejsce w tabeli z minimalną przewagą nad strefą spadkową. Możemy zatem spodziewać się, że goście zagrają z duża determinacją. Mamy jednak nadzieję, że we wrocławskich derbach górą będzie jednak Ślęza, podobnie jak to miało miejsce jesienią, kiedy to żółto-czerwoni wygrali 2:1.
Sędziuje – Maciej Habuda

II Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – LOTNIK TWARDOGÓRA czwartek godz.12 Na Niskich Łąkach
W czołówce tabeli OLT zrobiło się ciasno i każdy kolejny mecz może mieć duże znaczenie w końcowej klasyfikacji. Po dosyć pechowej porażce w Miękini, nasz zespół nie chcąc stracić kontaktu do wyprzedzających go drużyn, musi z Lotnikiem wygrać. Twardogórzanie plasują się na 7. miejscu w tabeli, lecz nie można ich lekceważyć. Przypomnijmy tylko to co wydarzyło się w sezonie jesiennym, gdy byliśmy świadkami bardzo przykrej niespodzianki, w przegranym przez Ślęzę meczu 3:4. Wierzymy jednak, że tym razem już takiej niespodzianki nie będzie, a 1KS zagra tak jak w meczu rewanżowym, w którym wygrał w Twardogórze 9:0.
Sędziuje – Rafał Jakusek

II Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – AP CHAMPIONS OŁAWA piątek godz.10 Na Niskich Łąkach
Po porażce w Żmigrodzie i w oczekiwaniu na rewanż Piastem, Ślęza nie może pozwolić sobie na żadne straty punktowe, chcąc realnie myśleć o awansie. Stąd w meczu z czwartm w tabeli zespołem z Oławy, trzeba wygrać.
Sędziuje – ?

V Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA II WROCŁAW – KS ŁOZINA czwartek godz.10 Na Niskich Łąkach
Ślęza II jeszcze w tym sezonie nie przegrała, ale straciła punkty w dwóch zremisowanych spotkaniach. Aby liczyć się w stawce drużyn rywalizujących o 1. miejsce, kolejnych takich strat trzeba unikać, a trzeba kompletować zwycięstwa. Zespół z Łoziny wydaje się być trudnym rywalem, co pokazują jego dotychczasowe wyniki (3. zwycięstwa i 1. porażka). Jesienią żółto-czerwoni pewnie, bo 3:0 pokonali KS. Oby i teraz było podobnie.
Sędziuje – Rafał Jakusek

Terenowa Liga Młodzików grupa IV

WKS ŚLĄSK IV WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW czwartek godz.10 Na Niskich Łąkach
Po raz kolejny nasza ekipa orlików mierzyć się będzie ze starszymi od siebie przeciwnikami. Zespól Ślaska IV oparty jest na zawodnikach rocznika 2007 (jest też dwóch z 2006). Mimo to nie uważamy, aby nasza drużyna stała na straconej pozycji, a wręcz odwrotnie. Wydaje nam się, że chłopcy mogą w tej potyczce pokusić się o punktową zdobycz.
Sędziuje – Piotr Paluch

Terenowa Liga Młodzików grupa VI

ŚLĘZA WROCŁAW (DZIEWCZYNY) – ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW sobota godz.9 Zakrzów
Podobnie jak nasze dziewczyny, tak też chłopaki ze Szczepanowa wygrali i przegrali po jednym meczu. Jesienią nasze piłkarki wygrały w Szczepanowie 7:0, ale teraz trudno będzie o powtórzenie tamtego rezultatu. Dla nas będzie fantastycznie, gdy dziewczyny strzelą przynajmniej jedną bramkę więcej od przeciwników.
Sędziuje – Piotr Paluch