Dobry sparing drugiej i słaby turniej pierwszej drużyny trampkarzy

Zwycięski sparing drugiego zespołu trampkarzy i kiepska postawa pierwszej drużyny na turnieju w Nowej Rudzie.

 

Trener Wojciech Czwartos – Kolejny sparing z wyżej notowanym rywalem (3 ligi wyżej) i kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Założenia przedmeczowe zostały w większości spełnione. Czasami brakowało cierpliwości po odbiorze piłki, przez co od razu ją traciliśmy. Bramki strzelili Jarzębiński po dośrodkowaniu Aleksandrowicza z rzutu rożnego i Piaseczny po prostopadłym podaniu Sekulskiego. Cały zespół zasłużył dziś na wyróżnienie. Dziękujemy zespołowi FC Wrocław za dobry materiał do analizy. Graliśmy 2×45 minut.

ŚLĘZA II WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY III 2:1 (2:0)

Bramki: Jarzębiński, Piaseczny

Ślęza II – Komicz, Kinasz, Jarzębiński, Tyca, Paszkowski, Stępniewski, Aleksandrowicz, Sekulski, Piaseczny, Szwesta, Lemirski oraz Sierpowski, Samołyk, Brodko i dwóch zawodników testowanych

 
Tymczasem pierwszy zespól trampkarzy przez trzy dni rywalizował w Nowej Rudzie w turnieju „Estima Cup”. Niestety, do tej pory nie otrzymaliśmy relacji od trenera i możemy sugerować się tylko wynikami z turniejowej strony. patrząc na nie, nie możemy być chyba zbyt zadowoleni, bo choć zawody były rozgrywane w mocnej obsadzie, to jednak mogliśmy liczyć na trochę więcej. W rozpisce turniejowej nie ma wyniku ostatniego meczu ze Śląskiem Wrocław, który decydował, która z tych drużyn zajmie ostanie, a która przedostatnie miejsce. Nie ma to jednak chyba większego znaczenia.

Wyniki :

Ślęza – Escola Vaesovia 0:1
Ślęza – Piast Gliwice 0:1
Ślęza – AP Brzeg Dolny 0:0
Ślęza – Parasol Wrocław 0:1
Ślęza – GKS Bełchatów 0:2
Ślęza – Champion Warszawa 0:2
Ślęza – Polonia-Stal Świdnica 1:1
Ślęza – Śląsk Wrocław ?