Gra II liga, kadetki i młodziczki

W sobotę i niedzielę (11/12 listopada) młodzieżowe zespoły MOS Ślęzy Wrocław rozegrają swoje mecze w rozgrywkach II ligi, kadetek i młodziczek.

 
II Liga

ONE TEAM OSTRÓW WLKP – MOS BETARD ŚLĘZA WROCŁAW niedziela godz.17
W poprzednim sezonie One Team bazował głownie na młodych zawodniczkach. W bieżącym sezonie jest już inaczej, bo w drużynie z Ostrowa Wlkp. występuje kilka doświadczonych zawodniczek, z mającymi za sobą wiele sezonów rozegranych w pierwszoligowej Ostrovii – Agatą Krygowską i Małgorzatą Czaską na czele. One team rozegrał dotąd tylko jeden mecz, w którym wygrał ze Stalą Brzeg. Niedzielny mecz zapowiada się ciekawie i trudno wskazać w nim faworyta. Liczymy na to, że górą w nim będą jednak młode wrocławianki.

Kadetki

MOS PROCOM SYSTEM ŚLĘZA I WROCŁAW – MKS POLKOWICE sobota godz.10:30 Parkowa
Nasz zespół jest jednym za trzech, które dotąd nie zaznały goryczy porażki. Po niedzielnym meczu nie powinno to ulec zmianie, bo w meczu z MKS-em jest faworytem.

MOS DEICHMANN ŚLĘZA II WROCŁAW – BASKET CHROBRY GŁOGÓW sobota godz.13:15 Parkowa
Drugi, składający się z młodszych dziewczyn zespół kadetek zmierzy się z przeciwnikiem, z którym może powalczyć o zwycięstwo. Chrobry wydaje się być ekipą z porównywalnym potencjałem do MOS Ślęzy, a to zapowiada ciekawe i emocjonujące zawody.

Młodziczki

SPARTAKUS JELENIA GÓRA – MOS ŚLĘZA II WROCŁAW niedziela godz.11:30
Spartakus jest jednym z trzech jeleniogórskich zespołów występujących w lidze młodziczek. Podobnie jednak jak Karkonosze i Wichoś raczej nie wydaje się by odegrał czołową rolę w rozgrywkach. MOS Ślęza II ma już na rozkładzie zwycięstwa z dwoma drużynami z Jeleniej Góry i wydaje się, że ma spore szansę by też po takowe sięgnąć w potyczce ze Spartakusem. Pamiętajmy jednak, że w naszym zespole grają wyłącznie dziewczyny z rocznika 2005, a skład rywala opiera się na zawodniczkach o rok starszych. Jesteśmy jednak dobrej myśli przed tym spotkaniem.