II WLM – Popis w ostatnim kwadransie

W meczu 6. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z AP Oleśnica 5:0

Piszący te słowa oglądał mecz od 10. minuty drugiej połowy, gdy było wciąż 0:0. Z opisu osób oglądających to starcie od początku dowiedziałem się, że jest to wyrównany bój, a najlepszą okazję do zdobycia bramki mieli oleśniczanie, bowiem jeden z nich nie trafił w światło bramki z rzutu karnego. Ostatni kwadrans, to popis żółto-czerwonych, którzy po zdobyciu pierwszego gola, poszli za ciosem i raz za razem umieszczali piłkę w siatce. Dziś nasz zespół zanotował trzecie z rzędu zwycięstwo. Oby tak dalej chłopaki.

ŚLĘZA WROCŁAW – AP OLEŚNICA 5:0 (0:0)