,

Informacja klubowa: prośba w sprawie składek członkowskich

Szanowni Państwo,

W trudnej i bezprecedensowej sytuacji, w jakiej obecnie się znaleźliśmy, nasze codzienne życie praktycznie z dnia na dzień uległo drastycznej zmianie. Mimo, iż chcielibyśmy wciąż normalnie funkcjonować i organizować dla Państwa i Państwa dzieci zajęcia, treningi i mecze, ze względów bezpieczeństwa jest to absolutnie niemożliwe. Oczywiście jesteśmy pełni nadziei, że niezbędne w tej chwili ograniczenia i zakazy wkrótce zostaną zniesione i będziemy mogli powrócić do hal i na boiska. Zanim jednak to nastąpi, chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z bardzo gorącą prośbą.

Nowa rzeczywistość pozostawiła nas bez możliwości generowania środków na naszą działalność, lecz wciąż musimy na bieżąco regulować wszystkie zobowiązania. Choć wierzymy w szybki powrót do normalności, jeżeli izolacja społeczna będzie wymagana przez dłuższy czas, wiele Klubów, Szkółek i Akademii, w tym także i Akademia Ślęzy Wrocław, stanie przed bardzo trudną decyzją o wymuszonym zakończeniu działalności. Dlatego też liczymy na Państwa zaufanie, życzliwość i wsparcie.

Z całego serca prosimy o wpłacanie składek członkowskich za okres, w którym nie mamy możliwości organizowania zajęć. Dzięki Państwa dobrej woli będziemy w stanie przetrwać ten czas i wrócić do pracy ze zdwojoną siłą oraz zaangażowaniem. Zapewniamy, że składki opłacone w trakcie przymusowego zawieszenia działalności to kredyt, nie darowizna. Wiedząc, że mamy wobec Państwa dług wdzięczności zrobimy wszystko, żeby jak najszybciej go spłacić.

W związku z tym chcemy już teraz zaproponować Państwu szereg działań rekompensujących obecną sytuację i odwdzięczających się za Państwa pomoc oraz zaufanie. Wykorzystamy nasze możliwości w pełni, aby odrobić czas, który musimy poświęcić na izolację oraz dbanie o bezpieczeństwo. Będziemy pracować dłużej i częściej, żeby zrealizować wszystkie zajęcia, których nie możemy przeprowadzić obecnie.

Każdy trener Akademii Ślęzy Wrocław zobowiązany jest wysyłać konspekty treningowe, których treści są dostosowane do warunków domowych. Jak tylko będzie to możliwe, za pośrednictwem platformy SportsManago otrzymają Państwo informację, ile jednostek treningowych nie zostało zrealizowanych ze względu na pandemię koronawirusa.

Zestaw proponowanych przez nas działań mających na celu odrobienie nieprzeprowadzonych treningów obejmuje następujące rozwiązania:

1. Zwiększenie liczby treningów w normalnym cyklu tygodniowym. Jeżeli będzie to możliwe, postaramy się zwiększyć częstotliwość organizacji treningów tak, aby jak najmniej zajęć przypadało na okres wakacyjny, w którym nie wszyscy zawodnicy będą w stanie uczestniczyć w przygotowanych aktywnościach.

2. Wydłużenie cyklu treningowego, który zazwyczaj trwa do końca roku szkolnego. Zajęcia organizowane przez Akademię Ślęzy Wrocław, w zależności od długości przerwy, będą odbywały się w czasie wakacji tj. w ostatnim tygodniu czerwca oraz w lipcu i sierpniu.

3. Zorganizowanie serii campów dochodzeniowych. Podczas tych obozów, które będą trwać od 1 do 5 dni, uczestnicy spędzą dzień (od godz. 9 do 17) na obiektach Akademii. Każdy dzień będzie składał się z minimum dwóch jednostek treningowych oraz zajęć teoretycznych. Przez cały czas trwania campów opiekę nad zawodnikami będą pełnić trenerzy Akademii Ślęzy Wrocław.

4. Organizacja weekendowych turniejów wewnętrznych na obiektach Ślęzy Wrocław. Cykl całodniowych turniejów dla zawodników Akademii odbywających się w weekendy.

Oczywiście pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Jeżeli mają Państwo inne oczekiwania, pytania bądź wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie kwestie.

Wierzymy, że hasło „Łączy nas Piłka” także i w tym trudnym czasie ma swoją moc. Gorąco prosimy o Państwa pomoc, abyśmy jak najszybciej wszyscy mogli spotkać się w halach i na boiskach, żeby cieszyć się sportem.

Z poważaniem,

Katarzyna Ziobro

Prezes Zarządu Ślęzy Wrocław