Kolejna drużyna wzięła udział w zajęciach z przygotowania mentalnego

W minionym tygodniu drużyna trampkarzy prowadzona przez trenera Daniela Drozda wzięła udział w zajęciach z przygotowania mentalnego poprowadzonych przez Radosława Wyrzykowskiego, współpracującego ze Ślęzą Wrocław specjalistą w tej dziedzinie.
Relacja trenera Drozda: W treningu wzięło udział ponad 20 zawodników, co świadczy o sporym zainteresowaniu i zaangażowaniu grupy oraz pokazuje, że chłopcy chcą rozwijać się nie tylko pod względem piłkarskim, ale też pod kątem mentalnym. W trakcie zajęć można było dostrzec, że każdy z zawodników „chłonie” wiedzę od trenera Wyrzykowskiego, wielu z nich chętnie brało udział w dyskusji. Rozmawialiśmy na tematy takie jak: kształtowanie dobrych nawyków, wykorzystywanie swojego potencjału w jak największym stopniu podczas treningów i poza nimi oraz jak pracować nad odpowiednim nastawieniem, które pomoże każdemu z zawodników w osiągnięciu założonych celów związanych z rozwojem. Moim zdaniem w zawodnikach największe rezerwy tkwią w kwestiach mentalnych, dlatego jestem zwolennikiem pracy z trenerem przygotowania mentalnego, zarówno w przypadku zawodników, jak i trenerów. Mam nadzieję, że każdy z uczestników na tych warsztatach dowiedział się czegoś wartościowego i będzie z tego czerpać korzyści w dalszej pracy. Trenerowi Radkowi serdecznie dziękuję za czas poświęcony drużynie oraz świetnie przeprowadzony trening.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Radosława Wyrzykowskiego przygotowaną dla zawodników, trenerów i rodziców Akademii Ślęzy Wrocław.