W ligach młodzików jednym poszło lepiej, a innym gorzej

Zwycięstwo, remis i dwie porażki, to bilans sobotnich meczów ligowych, zespołów młodzików Ślęzy Wrocław.

2. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

POGOŃ OLEŚNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 3:2 (2:1)

Bramki – Białowąs, Kasperczyk

Ślęza – Rynkun, Białowąs, Bonisławski, Janczak, Kasperczyk, Stolarczyk, Szajda, Szpaderski, Tomaszewski oraz Anger

Trener Piotr Szałek –

Gospodarze bardzo dobrze realizowali zadania destrukcyjne poprzez szybki doskok i wybijanie piłki w aut. Bardzo przeciętna gra w naszym wykonaniu głównie  wynikająca z flustracji i negatywnych emocji jakie dostarczyliśmy po części sobie sami. Straciliśmy dwie bramki po błędach indywidualnych w kryciu i stworzyliśmy sobie niewiele okazji na zdobycie bramki. Pracujemy, żeby pozbyć się chaotycznych decyzji w kolejnych meczach.

2. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA II WROCŁAW – OLYMPIC III WROCŁAW 2:0 (0:0)

Bramki – Żołneczko, Madej

Ślęza II – Mikołaj Bodetko, Karol Lepak, Adrian Bocheński, Wojciech Marusiak, Antonio Markuszewski, Kajetan Zajdel, Wojtek Sołtysik, Matusz Madej, Aleksander Żołneczko, Emil Kołeczko

Trener Gabriel Sołtysiak – Od początku do końca bardzo intensywne zawody, wiele akcji i strzałów, które oglądało się z przyjemnością. Doceniam postawę zawodników. Mimo jednego zmiennika, to my w końcówce meczu skonstruowaliśmy dwie akcje dające zwycięstwo na inaugurację ligowych zmagań. Cieszy mnie to, że chłopcy coraz bardziej otwierają się na dyskusję i próbują wspólnie ze mną znaleźć rozwiązania, które przynoszą korzyści w trakcie meczu. Czekam na powrót osób które rozchorowały się w ten weekend.

2. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

STRZELINIANKA STRZELIN – ŚLĘZA III WROCŁAW 2:2 (2:1)

Bramki – Jarosz, Marciniak

Ślęza III – Bis, Jarosz, Kabała, Sikorski, Sonnenberg, Soszka, Tracichleb, Twardowski, Zadworny oraz Marciniak, Parchatko, Słowiński, Śniegoń

Trener Bartosz Książkowski – Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak było w przypadku tego meczu. Od pierwszej minuty mocno ruszyliśmy na rywali, dzięki czemu dosyć często udawało nam się odbierać piłkę blisko bramki przeciwnika. Tworzyliśmy bardzo dobre akcje, jednak brakowało nam skuteczności. Nie brakowało jej za to gospodarzom, którzy przy pierwszej okazji zdobyli bramkę. Nasi zawodnicy wykazali się dużym charakterem, ponieważ dwukrotnie gonili wynik i niewiele brakowało, żeby ten mecz wygrać.

2. kolejka V Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA IV WROCŁAW – ZENIT MIĘDZYBÓRZ 4:8 (2:2)

Bramki – Sołtyszczak 3, Koładowski

Ślęza IV – Miłosz Kraus, Kajetan Wardęga, Alan Kierzkowski, Aleksander Wawrowski, Ksawery Szczerbicki, Alan Piątek, Artur Maciaszek, Bartosz Woźniak, Tymon Sołtyszczak oraz Bartosz Hirowski, Filip Koładowski, Filip Charytoniuk

Trener Natalia Szews – Mecz Ślęza kontra Zenit Międzybórz zakończył się pozytywnie dla gości. Zaczęliśmy to starcie bardzo pewni i zmotywowani i po pierwszych minutach prowadziliśmy już 2:0. Zenit jeszcze przed przerwą zdołał wyrównać. W drugiej połowie to drużyna z Międzyborza dyktowała grę, czego efektem jest końcowy wynik. Mimo porażki, jestem zadowolona z postawy swojego zespołu. Uważam, że zrobiliśmy na tą chwilę wszystko co w naszej mocy. Teraz aby nie rozpamiętywać tego co nie przynosi nam zbyt wielkiej radości, od poniedziałku prężnie przygotowujemy się do kolejnego meczu.