Mecze ligowe i turnieje podczas najbliższego weekendu

Przed nami kolejne ligowe mecze naszych zespołów, które rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę (18/19 maja). Rozgrywane też będą turnieje.

 

 

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.11
Naszej najstarszej z młodzieżowych drużyn nie wiedzie się ostatnio najlepiej, a tu czeka ją kolejne trudne zadanie, jakim będzie mecz z trzecim w tabeli Chrobrym. Nie jest to jednak zespół, z którym Ślęza jest z góry skazana na porażkę. Wręcz odwrotnie, przy odrobinie szczęścia można w Głogowie pokusić się o punkty.
Sędziuje – Rozmus

I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

KOLEKTYW RADWANICE – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.10
Chcąc się liczyć w rywalizacji o awans, mecz z ostatnim w tabeli Kolektywem trzeba bezwzględnie wygrać. Nie może też pozwolić sobie na zlekceważenie tej drużyny, która choć punktów jeszcze nie zdobyła, to jednak od czasu do czasu potrafi mocno postawić się przeciwnikom, jak choćby przed tygodniem, gdy przegrała z Moto-Jelczem 5:6, prowadząc już 3:0 i 5:3.
Sędziuje – Terlecki

II Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA WROCŁAW sobota godz.16:15 „Oławka” ul. Na Niskich Łąkach
Lider kontra ostatnia drużyna w tabeli. Teoretycznie rezultat tej potyczki może być tylko jeden, ale warunkiem tego by tak się stało, jest takie same podejście do tej potyczki naszych trampkarzy, jak i do spotkań z zespołami z czołówki.
Sędziuje – Trokielewicz

II Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA ŚRODA ŚL. niedziela godz.18:30 „Oławka” ul. Na Niskich Łąkach
Po porażce z Forzą nasza drużyna nie może już pozwolić sobie na jakiekolwiek straty punktów. W meczu z Polonią Ślęza jest faworytem i powinna należycie wywiązać się z tej roli.
Sędziuje – Polański

Terenowa Liga Młodzików grupa IV

UKS BIERUTÓW – ŚLĘZA IV WROCŁAW sobota godz.12 Solniki Małe
Jest szansa na kolejne punkty naszych orlików (choć w przypadku tej drużyny nie są one najważniejsze). Patrząc bowiem na tabelę, można sądzić, że UKS jest w zasięgu Ślęzy IV.
Sędziuje – ?

Terenowa Liga Młodzików grupa VI

ŚLĘZA WROCŁAW (DZIEWCZYNY) – PARASOL VII WROCŁAW sobota godz.13 Zakrzów
Parasol VII nie zdobył jeszcze punktów w tych rozgrywkach i nie ukrywamy, że po tym meczu nic pod tym względem nie powinno się zmienić.

Turnieje

FESTIWAL PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA SULIKOWSKIEGO niedziela godz.9 Zakrzów
To będzie druga tura tych zawodów, w których w trzech kategoriach wiekowych, młodzi piłkarze zbierać będą punkty do indywidualnej klasyfikacji.

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIEWCZYNEK ROCZNIKA 2010 Starowice Dolne godz.9
W zawodach udział wezmą – AP Starowice, KKS Katowice, Piast Strzelce Opolskie, Polonia Świdnica, SAP Brzeg i oczywiście Ślęza Wrocław.