OLM 5 – Drugi zespół młodzików kompletuje zwycięstwa

W wyjazdowym meczu rozgrywek V Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała ze Sportingiem II Wrocław 5:0

Trener Maciej Dębiczak – Dzisiejszy mecz, ułożył nam się bardzo dobrze, bo w 3 minucie zdobyliśmy bramkę, wydawać by się mogło, że kolejne minuty przyniosą szybkie bramki, tak się jednak nie stało młodsi zawodnicy Sportingu postawili nam ciężkie warunki i to my przez większość pierwszej połowy biegaliśmy za piłką. Dzięki bardzo dobrej postawie naszego bramkarza i linii obrony, nie straciliśmy w tym meczu bramki. Druga połowa należała do nas, to my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i tworzyliśmy sytuację, które zaowocowały kolejnymi bramkami. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa,  ale wiemy, że jakość gry cały czas pozostawia dużo do życzenia.

SPORTING II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:5 (0:3)

0:1 Lemirski 3′
0:2 Brodko 20′
0:3 Woźniak 25′
0:4 Sekulski 32′
0:5 Buchman 49′

Ślęza – Makowiecki, Andrzejewski, Bagiński, Brodko, Buchman, Chowański, Kurtys, Sekulski, Witczak oraz Lemirski, Piskorz, Woźniak