Ostatni w tym roku sparing młodziczek

Ostatni sparingowy mecz w tym roku rozegrał zespół młodziczek Ślęzy Wrocław. Zagrały w nim też piłkarki zaproszone na testy do 1KS-u.

 

 

Trener Paweł Arciszewski – Rozegraliśmy dziś ostatni mecz w tym roku, którym był sparing z młodziczkami z Trzebnicy. Mecz odbył się w wymiarze czasowym 3×30 minut. Spotkanie to posłużyło również jako test-mecz na który zaprosiliśmy dziewczyny z innych klubów, aby mogły sprawdzić się na tle naszych zawodniczek. Od początku dyktowaliśmy warunki gry, a testowane zawodniczki szybko znalazły piłkarski język z naszymi młodziczkami.
Mecz ten kończy nasz piłkarski rok, pełen udanych spotkań w lidze oraz w różnych turniejach.

Ślęza: Łukaszek, Wróbel, Butwicka, Szot, Rogus, Kwilecka, Graba, Piotrowska, Olaczek oraz Kinga Obłój (KS Łużyczanka Lipinki Łużyckie), Julia Kwiatkowska (Warta Gorzów Wielkopolski), Zuzanna Cisak (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Michalina Stasiak (KS Małapanew Ozimek), Paulina Antos (KS Strzelinianka Strzelin)

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim klubom, które wyraziły zgodę swoim zawodniczkom na wzięcie udziału w tym sparingu.

Od red. Wyniku nie będziemy podawać, napiszemy tylko, że Ślęza wygrała to spotkanie bardzo wysoko.