Towarzyskie granie Ślęzy (rocznik 2008) z Wartą Gorzów Wlkp.

W czwartek drużyna Ślęzy Wrocław (rocznik 2008) rozegrała w Strzegomiu mecz sparingowy z Wartą Gorzów Wlkp.

 

 

Zespół Warty Gorzów Wlkp. (roczniki 2007/2008) przebywa na obozie sportowym w Strzegomiu i właśnie w tym mieście rozegrał on mecz sparingowy ze Ślęzą Wrocław. Spotkanie to było debiutem Sławomira Partyki w roli szkoleniowca drużyny rocznika 2008, którą przejął on po Agacie Sudoł. Jako, że mamy okres wakacyjny, trener nie miał możliwości wystawić pełnego składu i przeciwko Warcie zagrało tylko 10-ciu naszych młodych piłkarzy. Spotkanie rozegrano w trzech 30-sto minutowych tercjach. Przez pierwsze dwie (czyli w normalnych warunkach w regulaminowym czasie) piłkarze Ślęzy spisywali się bardzo dobrze. W trzeciej, dodatkowej części gry górą była posiadająca o wiele liczniejszą kadrę, drużyna z Gorzowa Wlkp.

Trener Sławomir Partyka – Jestem zadowolony że udało się rozegrać mecz kontrolny w trakcie wakacji. Lipiec to czas wyjazdów dzieci z rodzinami i bardzo trudno organizować mecze kontrolne w tym czasie. Mecz był bardzo ważny z punktu widzenia wyjazdu na obóz.
Na szczególne wyróżnienie zasłużył Antek Sempik który asystował przy pierwszej bramce i przez 60 minut stwarzał bardzo dużo zagrożenia pod bramką Warty. Warto podkreślić dobrą dyspozycję Patryka Gieronia zdobywcy 2. bramek oraz Tomka Raputy który zdobył bramkę na 2:3 oraz asystował przy bramce na 0:2.

WARTA GORZÓW WLKP. – ŚLĘZA WROCŁAW 6:3 (0:2, 2:1, 4:0)

bramki dla Ślęzy – Gieroń 2, Raputa

Ślęza – Cyprian Bukowski, Alex Dereń, Antek Sempik, Tomek Raputa, Michał Kalisz, Jakub Grzegorczyk, Dominik Jędrych, Oskar Klimas, Patryk Gieroń, Paweł Wawrzyniak