Trampkarze – Zawód po meczu jednych, radość po spotkaniu drugich

Pierwszy zespół trampkarzy niestety przegrał, za to drugi wygrał starcie na szczycie i powrócił na fotel lidera.

 

 

9. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

FORZA WROCŁAW – ŚLĘZA MITBAU WROCŁAW 2:1

Bramka Witczak

Ślęza – Skład: Drużbicki, Łazarewicz, Żugaj, Witczak, Mielcarek, Cegiełka, Fang, Lenzu, Majewski, Załucki, Piasecki
Rezerwowi: Korczowski, Bernatowicz

Trener Maciej Dębiczak – Zagraliśmy dzisiaj najsłabszy mecz w sezonie, nie tłumaczy tego brak kilku podstawowych zawodników. To nie była postawa ani styl jaki prezentowaliśmy tydzień temu. Bardzo szybko straciliśmy dwie bramki, których nie zdołaliśmy odrobić.

9. kolejka VI Okręgowej Ligi Trampkarzy

PIAST ŻERNIKI WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 1:2

0:1 Dudzik (asysta Lemirski)
0:2 Ciszek
1:2 ???

Ślęza II – Makowiecki, Paszkowski, Stępniewski, Tyca, Samołyk, Brodko, Aleksandrowicz, Sekulski, Lemirski, Jarzębiński, Ciszek oraz Ben Nouir, Baczul, Dudzik, Jędruch, Piskorz, Ryba, Sierpowski

Trener Wojciech Czwartos – Był to jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu w tej rundzie, o ile nie najlepszy. W pierwszym spotkaniu z Piastem wygraliśmy 3:2, ale było to szczęśliwe zwycięstwo. Dziś w pełni na to zasłużyliśmy. Byliśmy zespołem, który nadawał tempo. Jestem dumny ze swoich zawodników, bo pokazali jaki postęp poczynili w porównaniu z pierwszym meczem. Każdy zagrał dziś dobre spotkanie, więc na wyróżnienie zasługuje cały zespół, ale warto poświęcić słówko chłopcom z rocznika 2008. Każdy z nich wniósł jakość do zespołu, a kolejnych dwóch zadebiutowało (Ciszek i Jędruch). Wracamy na fotel lidera i wszystko teraz zależy od nas. Mam nadzieje, że dogramy wszystkie mecze do końca.