Ulepsz swój trening z aplikacją Coach Mate!

Prezentujemy nowość dla wszystkich zawodniczek i zawodników Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław! Już wkrótce każdy będzie mógł ulepszyć swój trening korzystając z aplikacji Coach Mate.

Przed kilkoma dniami w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce podpisaliśmy umowę z Mateuszem Sionkowskim i Adamem Puckiem z Elite Training Academy, na mocy której stworzony zostanie program treningowy dedykowany dla piłkarek i piłkarzy naszej akademii.

Całość będzie dostępna za pośrednictwem aplikacji Coach Mate, niezwykle intuicyjnego i nowatorskiego programu pozwalającego tworzyć spersonalizowane zestawy treningowe. Każdy z użytkowników otrzyma specjalny kod, dostępny wyłącznie dla naszych podopiecznych. Po jego wpisaniu otworzy się pełen wachlarz możliwości – rozpisany na miesiąc plan treningowy. Warto podkreślić, że w planach treningowych ujęte są zarówno zajęcia motoryczne, jak i typowo piłkarskie. Plan będzie można realizować samodzielnie we własnym domu. To w obecnych czasach ma niebagatelne znaczenie, ponieważ trenując rzetelnie dzięki Coach Mate nie opuścimy żadnej jednostki, niezależnie od okoliczności.

Atutem aplikacji jest fakt, że wszystkie ćwiczenia zostały nie tylko opisane, ale i zaprezentowane w postaci krótkich filmików, które można odtworzyć dowolną liczbę razy, żeby upewnić się, że wykonamy je poprawnie. W tworzeniu materiałów pomocniczych udział wzięli zawodnicy Ślęzy, a także wspomniani Mateusz Sionkowski i Adam Pucek, specjaliści od treningu motorycznego, z którymi nasz klub współpracuje od wielu lat.

– Większość osób twierdzi, że aby optymalnie się rozwijać, trzeba ciężko pracować. My jednak uważamy, że trzeba pracować przede wszystkim mądrze i systematycznie. Jesteśmy przekonani, że nawiązanie współpracy ze Ślęzą Wrocław, stworzy młodym zawodnikom i zawodniczkom nowe możliwości i będzie krokiem milowym na drodze ich rozwoju. Aplikacja Coach Mate to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możemy planować dla zawodników trening dodatkowy, który będzie wykonany w formie „pracy domowej”. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że młodzi sportowcy będą prowadzeni za rękę podczas dodatkowej jednostki. Wszystko to sprawia, że proces treningowy staje się łatwy i przyjemny – mówi Mateusz Sionkowski.

Postępy wykonywane przez trenujących są aktualizowane na bieżąco, po każdym wykonanym zestawie ćwiczeń. Raporty dostępne będą bezpośrednio w aplikacji – od samych zawodniczek i zawodników, przez rodziców, po trenerów. Ich zawartość jest szczegółowa i wyraźnie obrazuje, czy trening został wykonany w pełni, czy też jakieś ćwiczenia nie zostały zrealizowane. Na podstawie feedbacku będziemy doskonalić plany treningowe i dostosowywać je do potrzeb i preferencji graczy Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław.

Dostęp do aplikacji będzie płatny, a dochód z opłaty abonamentowej zostanie przeznaczony na rozwój Akademii.

– Cały czas szukamy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą naszym zawodniczkom i zawodnikom pracować lepiej, a przede wszystkim mądrzej. W dzisiejszych czasach chcemy mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, a dzięki aplikacji Coach Mate mamy do dyspozycji pełen zestaw treningowy w swoim telefonie, dostępny o każdej porze dnia i nocy. Możliwości, które oferuje aplikacja, jak i treningi przygotowane przez Mateusza i Adama gwarantują efekty. Każdy, kto skorzysta z naszej nowej propozycji i będzie sumiennie realizował opracowane przez nich plany na pewno stanie się lepszym graczem. To kolejny krok w kierunku profesjonalizacji naszej Akademii i jestem bardzo zadowolona, że możemy zaoferować naszym podopiecznym tak ciekawe narzędzie do samodoskonalenia – powiedziała Katarzyna Ziobro, prezes zarządu Ślęzy Wrocław.