Zwycięstwo pierwszego i porażka drugiego zespołu juniorów mł.

Cenne zwycięstwo na Polonią-Stalą Świdnica odniosła pierwsza drużyna juniorów mł. Ślęzy Wrocław, a druga przegrała wysoko w Trzebnicy.

7. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA-STAL ŚWIDNICA 5:2 (3:1)

Bramki: Machała x3, Mleczak, Sikora M

Ślęza  – Wencel, Żugaj, Łazarewicz, Kamiński, Dimitriadis, Grec, Walerowicz, Szoma, Machała, Rękas, Sikora M oraz Tomczuk, Walczyk, Malczyk, Jasiczek, Mleczak, Staniec

Trener Daniel Drozd – Mimo szybkiej bramki na 1:0 dla nas, to Świdnica przeważała na początku meczu. Częściej utrzymywali się przy piłce i byli dokładniejsi w tym co robią, przez co tworzyli sobie sytuacje zwłaszcza w sektorach bocznych, gdzie byliśmy spóźnieni i zostawialiśmy dużo miejsca. Punktem zwrotnym był obroniony przez Wencela rzut karny. Od tego momentu zaczęliśmy spokojniej i odważniej grać na połowie przeciwnika, a 2. kolejne bramki zaraz przed przerwą dały nam spokój w drugiej połowie, zdecydowanie lepszej w naszym wykonaniu.

7. kolejka III Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych

POLONIA TRZEBNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 5:0

Ślęza II – Tomczuk, Krawczyk, Szmajdziński, Tokarski, Błaszczyński, Sowiński, Łęcki, Trzeciakiewicz, Lubczyński, Smulikowski, Sikora J oraz Wencel, Mazur, Cupak, Wajda, Pigulski

Trener Daniel Drozd – W pierwszej połowie bardziej niż z Polonią walczyliśmy z boiskiem. Mieliśmy duży problem z przestawieniem się na małe, wąskie i krótkie boisko do jakiego nie jesteśmy zwykle przyzwyczajeni. Każdy błąd tutaj mógł kosztować bramkę i zanim to sobie uświadomiliśmy, to do przerwy mecz praktycznie był rozstrzygnięty. W drugiej połowie mimo wyrównanej gry i kilku „setek” nie daliśmy rady odwrócić już wyniku. Trzebnica zagrała solidny mecz i jak najbardziej zasłużyli na to zwycięstwo.