Drużyna 2015 z „Terenowej” zagrała w turnieju w Legnicy
Drużyna Ślęzy Wrocław (rocznik 2015) z oddziału :Terenowa” wzięła udział w rozegranym w Legnicy turnieju „Miedź Cup”.
Trener Wojciech Małek – W sobotę w Legnicy odbył się turniej „Miedź Cup” dla zespołów rocznika 2015. W turnieju wystąpiło 13 zespołów, w tym Ślęza Wrocław oddział Terenowa. W pierwszej fazie rozgrywek wygrywamy z gospodarzami i remisujemy z Jaworzanką 1946 Jawor. Daje nam awans do grupy złotej, w której wygrywamy jedno spotkanie i zdobywamy brąz. Jak na początku roku, tak i pod koniec sezonu występujemy w dużym turnieju dla tego rocznika i miło patrzeć jak drużyna się rozwija. Jestem zadowolony z gry zespołu jak i współpracy poza boiskiem. Chciałbym również podziękować trenerce Pameli, która mocno mi pomogła w tym dniu.
Wyniki :
Ślęza – Miedź Legnica 3:0
Ślęza- Jaworzanka 1946 Jawor 3:3
Ślęza- MUKS Hat-Trick Lubsko 0:2
Ślęza- Chrobry Głogów 0:2
Ślęza – Gronik NM Wałbrzych 5:2
Ślęza – Kondrasiuk, Filipkiewicz, Lipiński, Bąk, Krasicki, Dziedzic, Filipek, Królikiewic , Sujak, Dziundzio, testowany



