Dziewczyny zagrały w Inowrocławiu.

Drużyna Ślęzy U14, zajęła 4. miejsce w rozegranym w turnieju rozegranym w Inowrocławiu.

 

Trener Zuzanna Frączkiewicz –  Sezon turniejowy kończymy wyjazdem do Inowrocławia dzięki zaproszeniu przez UKS Szóstka. Turniej rozgrywany w formule 5+1 na małym boisku, pozwolił nam na poprawianie umiejętności w tzw. małych grach. Z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej, zabrakło troszkę do miejsca na podium. Ala Kiziulewicz otrzymała nagrodę dla najlepszej bramkarki, a nasza drużyna straciła tylko cztery bramki w 7 meczach. Dobry, ostatni wspólny wyjazd tego rocznika w kategorii młodziczek.

Wyniki :

Ślęza – UKS Zaspa Gdańsk 1:1 (Całka)
Ślęza – UKS Szóstka Inowrocław 2:0 (Bartkowiak, Dudek)
Ślęza – Stomil Olsztyn 1:2 (Dudek)
Ślęza – KSP Wiślanka Grudziądz 3:0 (Raus 2, Kaczor)
Ślęza – Tęcza Bydgoszcz 0:0
Ślęza – Torunianka Toruń 3:0 (Fornalczyk 2, Raus)
Ślęza – Medyk Konin 1:1 (Raus)

Ślęza – Kiziulewicz, Kaczor, Ickowicz, Całka, Fus, Raus, Fornalczyk, Dudek, Bartkowiak