I WLJM U17 – Jest przełamanie i wraca nadzieja

W meczu 10. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U17, Ślęza Wrocław wygrała z Górnikiem Wałbrzych 4:2.

Trener Daniel Drozd – Najważniejsze, że przełamaliśmy w końcu złą serię, ale mamy świadomość, że przyszło to o kilka kolejek za późno. Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu, goście nie potrafili za dużo stworzyć, a my wykorzystaliśmy swoje szanse. W drugiej połowie dało się czuć trochę nerwowości i z tyłu głowy na pewno siedziało to, żeby dowieźć ten wynik do końca i nie stracić znowu punktów. Oby to był mecz rozpoczynający serię, ale tym razem dobrą dla nas.

ŚLĘZA WROCŁAW – GÓRNIK WAŁBRZYCH 4:2

Bramki – Murat (as.Pietrzyk E), Sikora (Patryło),  Zapał (Patryło), Rękas (Sikora)

Ślęza – Grygorcewicz, Pietrzyk E, Deszcz, Pietrzyk Sz, Łazarewicz, Malczyk, Patryło, Dimitriadis, Sikora, Rafalski, Murat oraz Węgrzyn, Szmajdziński, Wilantewicz, Zapał, Doktorski, Rękas, Trzeciakiewicz